Aktualnie znajdujesz się: Strona główna » Aktualności

Aktualności

mar
16
3
Konsultacje społeczne w sprawie powiększenia Rzeszowa

W Rzeszowie zaczynają się konsultacje społeczne w sprawie przyłączenia do miasta wsi Rudna Wielka, Miłocin, Pogwizdów Nowy i Rudna Mała, Malawa oraz Zaczernie. Ankiety konsultacyjne dostępne są w... więcej »

mar
16
1
Nowa ulica w Rzeszowie

Pojawił się nowy pomysł na usprawnienie ruchu w rejonie hali targowej. Ulica 8 Marca miałaby być połączona z ul. Piłsudskiego, na razie inwestycji tej sprzeciwiają się mieszkańcy. więcej »

mar
16
0
Zakorkowany Rzeszów

Serwis Korkowo.pl przygotował raport dotyczący korków na ulicach polskich miast, wynika z niego, że statystyczny rzeszowski kierowca na stanie w korku rocznie traci 10 dni, to gorszy wynik od... więcej »

mar
16
0
Nowy sklep z zabawkami w Millenium Hall

W najbliższą sobotę znana Amerykańska firma specjalizująca się w sprzedaży zabawek otwiera drugą w Polsce placówkę handlową będzie ona usytuowana w galerii Millenium Hall na pierwszym piętrze.... więcej »

mar
16
0
Powrót rowerów miejskich na ulice

Już niebawem po zimowej przerwie na ulice Rzeszowa powrócą miejskie rowery. Przedsiębiorstwo Roweres zapewnia że w tym sezonie pojawią się nowe stacje wypożyczania rowerów. więcej »

lut
17
0
Autostrada nie będzie gotowa na Euro

Pewne jest że na Euro 2012 będzie gotowa tylko autostradowa obwodnica Rzeszowa, nie wiadomo czy w tym roku w ogóle będzie można podróżować po podkarpackiej autostradzie na całej jej długości.... więcej »

lut
17
3
Nowe polączenia z Jasionki

Od 1 kwietnia OLT Express uruchamia nowe połączenia do Katowic, Łodzi, Wrocławia oraz Warszawy, ceny biletów zaczynają się od 99 zł. więcej »

lut
17
2
Prezydent pisze list do Orlenu

Tadeusz Ferenc, prezydent Rzeszowa wystosował list do koncernu naftowego Orlen w sprawie wysokich cen paliw, zarzuca on Orlenowi, że ten sztucznie zawyża ceny wykorzystując pozycję monopolisty na... więcej »

lut
17
0
Mistrzostwa Zakupów w Millenium Hall

17 lutego, od godziny 10 do 22 odbędzie się pierwsza edycja Mistrzostw Zakupów w Millenium Hall, udział w imprezie jest bezpłatny a nagrodą za zdobycie pierwszego miejsca są zakupy w Millenium... więcej »

lut
17
0
Wystawa psów rasowych

 Na Podpromiu w Rzeszowie w dniach 11-12 lutego odbyła się międzynarodowa wystawa psów rasowych, przybyło na nią wielu miłośników czworonogów, którzy mogli zobaczyć ok. 2000 zwierząt 200... więcej »

gru
22
1
Zmiany w rozkładzie jazdy MPK w okresie świąt

 W Wigilię (24 grudnia) autobusy będą kursować według sobotniego rozkładu jazdy, na liniach miejskich do godziny 18, a na podmiejskich do godziny 19. 25 i 26 grudnia oraz 1 stycznia 2012... więcej »

gru
22
3
Nowe radiowozy dla podkarpackiej policji

 Policjanci dostali 22 nowe radiowozy marki mercedes sprinter 316 CDI. Samochody będą używane podczas ulicznych patroli, zabezpieczaniu masowych imprez czy demonstracji. Radiowozy pomieszczą... więcej »

gru
22
4
Spopielarnia zwłok w Rzeszowie może ruszyć w 2012 roku

 Właśnie rozstrzygnął się przetarg na budowę spopielarni zwłok na cmentarzu Wilkowyja. Przetarg wygrała rzeszowska firma Wiber. Koszt inwestycji to około milion złotych. Spopielarnia mogłaby... więcej »

gru
09
0
Demontaż wypożyczalni rowerów miejskich

Rozpoczął się demontaż wypożyczalni rowerów miejskich, rowery znikną na trzy miesiące. W tym czasie zostaną zakonserwowane i przygotowane do nowego sezonu. Na wiosnę prawdopodobnie zostanie... więcej »

gru
09
1
Trzebownisko do Rzeszowa?
Paweł

Coraz częściej wysuwane są postulaty  przyłączenia gminy Trzebownisko do Rzeszowa.  Wójt Fedan  jest jednak przeciwny takiej "fuzji", w najbliższej przyszłości nie ma mowy o zgodzie... więcej »

gru
09
2
Budowa "Białego Ogrodu" na Placu Farnym

 W przyszłym roku rusza budowa ogrodu wraz z parkingiem. Teren pomiędzy plebanią Fary a pocztą miasto wydzierżawiło od parafii i przeznaczyło na ten cel kwotę 200 tys. zł. Trwa... więcej »

Copyright © Ogłoszenia Rzeszów - AnonseRzeszowskie.pl 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Skuteczne Pozycjonowanie stron